CZ | EN

Pečící stroj

UNIKÁTNÍ PEČÍCÍ STROJ NA PRODEJ!

Stále se opakuje tento příjemný zvuk, „cink“ a za chvilku zase „cink“ jakoby kladivo uměleckého kováře dopadalo na kovadlinu a do toho začalo něco krásně vonět. Jdu za tou vůní a stojím před tímto úžasným strojem, který jsem ještě v Evropě a ani nikde jinde zatím neviděl. S úžasem zjišťuji, že se jedná o pouliční pekárnu s posuvem, kterou jde přirovnat k pekařskému orloji. Sama pekárna si dávkuje těsto do předem vyhřátých mosazných formiček ve tvaru vlašských ořechů (včetně skořápky) a sladkou náplň přidává do středu každého z nich a formička se uzavírá. Cirka 26 formiček se posunuje naráz kolem dokola a různě se přetáčejí a to způsobuje to zmíněné cinkání. Každá z formiček po dokončení cyklu (t.j jednoho kola) se sama otevře a z ní za pomoci dalšího mechanismu je vyklepnut pár do zlatova upečených oříšků, které připomínají svým vzhledem babiččiny pracny. Neodolal jsem a hned jsem si koupil porci, oříšky byly ještě teplé a příjemně měkoučké se slaďoučkou fíkovou náplní.

Naše společnost importovala tento unikátní pečící stroj do České republiky, věříme, že se jedná o jediný v Evropě.
Homologovali jsme jej a obdrželi CE známku, vyvinuli jsme vynikající bezlepkové receptury ve formě sladkých i slaných pamlsků ve tvaru vlašského ořechu, abychom uspokojili zákazníky se sladkými jazýčky a zároveň byli schopni nabídnout zákazníkům plnohodnotný oběd či večeři servírovaný třeba s trhaným hovězím v omáčce z mladého býčka z lokální bio farmy. Touto pekárnou se můžou vyprodukovat pamlsky s například z pšeničné mouky, vše záleží na fantazii mistra pekaře.

Dále jsme registrovali značku „Street Bakery“, pro kterou jsme také nechali vyrobit logo manuál.

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou a distribucí suvenýrů, která už nemá pro stroj smysluplné využití. Rádi bychom stroj prodali včetně know-how, někomu kdo se bude zabývat výrobou stylových a chutných pokrmů a bude pokračovat tam, kde my skončili. Zaškolíme Vás v provozních záležitostech, předáme receptury a ukážeme ekonomickou rozvahu. Stroj byl za svou existenci v provozu pouze dva měsíce, je odzkoušený a dobře zajetý.

Stroj upeče 10.000 kusů pamlsků denně, což je 1.000 porcí. Návratnost Vaší investice je 1 rok. Stroj prodáváme včetně značky „Street Bakery“, náhradních dílů a Facebookové stránky.

Seriózní zájem o náše bezlepkové produkty je v obchodních řetězcích Albert, Lidl a Žabka.

 

Facebook „Street Bakery“

https://www.facebook.com/bezlepkovy/